Maurers Krautergarten Soft Jel 36 kapsül

Maurers Krautergarten soft jel 36 kapsülde C vitamini, L – Carnetin, İyodin, Meyan kökü,Termojenik karışım, Müseccel Karışımı, Buğday otu, Likopen, Yeşil çay zencefil içermektedir. Hepsinin kendi çapında vücuda yararı vardır.

C Vitamini

C vitamini aynı zamanda L – askorbik olarak da bilinir. Bu vitamin bazı gıdalarda doğal olarak bulunur ama bazen ek bir şekilde alınabilir.  Suda çözünen bir vitamin çeşidi olan c vitamini vücut için çok önemlidir. Vücut bağışıklık sistemimizi yükseltir bu sayede daha geç hasta olabiliriz ya da hiç olmayız. Hastalıkları daha hafif atlatmak için vücudumuzun ihtiyaç duyduğu bir vitamindir.

Likopen

Likopen bir diğer adı ile domates excresi, domatese kırmızı rengini veren pigmenttir.

Buğday otu

Buğday otu muhteşem bir toksin atıcıdır. Vücuttaki fazla suyu, ödemi atar. Maurers Krautergarten soft jel içinde buğday otunu bu yüzden barındırır. Üstelik sebzelerde olan vitaminlerden çoğunu bünyesinde bulundurur. Tek bir kapsül ile vücudunuza çokça vitamin alabilirsiniz.

Zencefil

Zencefil iyi bir sindirim için çok önemlidir. Bağırsakta olan yararlı bakterileri çoğaltır ve gaz oluşumunu önler. Çok güçlü bir antioksidandır. Kilo vermeye ve yağ yakımına yardımcı olur. Vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Grip ve iştahsızlığa da iyi geldiği gözlemlenmiştir.

Meyan kökü

Meyan kökü oldukça sağlıklı bir bitkidir. Hazımsızlığa ve şişkinliğe iyi gelir. Vücuttaki fazla suyu idrar yoluyla atmanıza yardımcı olur. Regl sancılarına iyi gelir. Vücutta var olan yorgunluğu halsizliği alır. Enerjiyi artırır ve daha verimli bir gün yaşamanıza yardımcı olur. Hormon seviyelerini düzenler. Birçok sağlıklı yanı olduğu için dünyada yaygın kullanılmaktadır.

Goraka meyvesi

Maurers Krautergarten soft jel gorakan meyvesi içermektedir. Gorakan meyvesi yüksek miktarda c vitamini içerir. Genellikle diyetisyenler çok güçlü bir toksin arındırıcı olduğu için önermektedir. Midenin çalışmasına yardımcı olur. Böylece yiyecekler hem çok iyi hem de çabuk öğütülür. Doğal yönlerle zayıflatan egzotik bir meyvedir. Krautergarten soft jel tamamen doğal ürünlerden oluşmaktadır.

İyodin

Deniz suyunda bulunduğu en yaygın olarak bilinen bir elementtir.

Yeşil çay

Toksid atıcı olarak bilinir. Vücudun şişkinliğini azaltır.